získejte
2,5%
podílejte se na úspěchu

Partnerský program

Znáte někoho, kdo má znalosti, schopnosti či zkušenosti, které jiní rádi ocení? Znáte někoho, kdo podobného člověka shání? Doporučte nás! Našim posláním je propojovat lidi, kteří něco umí, s lidmi, kteří něco potřebují. Podílejte se na naší misi i vy a propojujte svět - staňte se Partnery!

2,5% z každé zakázky po celý rok!

Je to snadné. Sdílejte svůj referenční odkaz uvedený níže na sociálních sítích, na svém blogu, v komentářích nebo jen tak mezi svými známými a získejte podíl 2,5% po dobu jednoho roku z ceny všech úspěšně dokončených zakázek získaných nebo zadaných uživatelem, který nás objevil díky vašemu referenčnímu odkazu.

Pro získání vašeho referenčního odkazu se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat, pokud účet ještě nemáte.

Váš výchozí partnerský referenční odkaz ke sdílení:
https://kritici.cz/aVaše ID

Referenční odkaz můžete vytvořit z jakéhokoliv jiného odkazu směřujícího na tento web. Zkopírujte libovolný odkaz do políčka níže a vygenerujte si nový odkaz, který přiřadí nově zaregistrovaného uživatele do vašeho partnerského programu.

zde se objeví váš partnerský odkaz ke sdílení

Jak poznáme vámi doporučené uživatele?

Váš referenční odkaz vždy obsahuje vaše unikátní partnerské číslo REF ID. Kdykoliv nás někdo navštíví, ihned podle čísla REF ID v adrese stránky poznáme, že má být zařazen právě do vašeho partnerského programu.

Pokud se uživatel nezaregistruje ihned a později se vrátí za použití stejného prohlížeče již bez referenčního odkazu, stále budeme vědět, že přišel na vaše doporučení (díky technologii cookies v prohlížečích). I tento uživatel bude zařazen do vašeho partnerského programu.

Partnerské odznaky

Pokud máte vlastní blog či webové stránky, můžete na ně umístit i oficiální odznak Partnera. Ukázky včetně příslušného HTML kódu již obsahujícího váš vlastní jedinečný referenční odkaz najdete níže. Kritici, kteří nás objeví díky vašemu odznaku Partnera budou také zahrnuti do vašeho Partnerského programu.

 
<a href="https://www.kritici.cz/aVaše ID"><img alt="Partner KRITICI.cz" width="200" src="//cdn.kritici.cz/static/kritici/badges/p01.png?Vaše ID"/></a>
 
<a href="https://www.kritici.cz/aVaše ID"><img alt="Partner KRITICI.cz" width="200" src="//cdn.kritici.cz/static/kritici/badges/p02.png?Vaše ID"/></a>
 
<a href="https://www.kritici.cz/aVaše ID"><img alt="Partner KRITICI.cz" width="200" src="//cdn.kritici.cz/static/kritici/badges/p03.png?Vaše ID"/></a>

V HTML kódu můžete změnit velikost odznaku úpravou části width="200".