Spojení na lidi,
kteří něco umí.

Motivace

Dnes se můžete často setkat s podporou podnikání pro středně velké a velké podniky - různé úlevy, dotace, úvěry, stážové programy apod. Tyto možnosti jsou těžce dosažitelné pro drobné živnostníky a úplně nedostupné pro studenty, rodiče na mateřské dovolené, zaměstnané a důchodce.

Existuje mnoho studentů, kteří mají co nabídnout, nezávislých profesionálů, kteří potřebují další zdroje výdělku, rodičů na mateřské dovolené, kteří by rádi nevyšli ze cviku, lidí v postproduktivním věku s velkými znalostmi a zkušenostmi, zaměstnaní, kteří se rádi podělí se svými znalostmi i mimo pracoviště.

My si uvědomujeme, že omezené finance, čas nebo špatná orientace v marketingu jsou limitující pro nalézání dalších příležitostí i pro jinak velmi schopné a zkušené lidi, kteří by se rádi uplatnili nad rámec svého současného působení.

Náš cíl

Našim cílem je, aby se platforma KRITICI stala místem, kde se propojí lidé, kteří něco potřebují, s lidmi, kteří něco umí. Chceme dát rovnou příležitost zaměstnaným i nezaměstnaným, studentům, živnostníkům a vůbec všem, kteří by rádi nabídli své schopnosti nebo znalosti lidem, kteří je rádi ocení.

Nechceme být místem, kde se vydělává na registračních poplatcích, za které nic nedostanete, kde systém tlačí do nejlevnějších nabídek na úkor kvality. U nás je registrace zdarma. Cenu kontraktu stanovuje zadavatel a vybírá si jen na základě projeveného zájmu, schopností, znalostí či referencí.

Jsme v tom s vámi. Náš úspěch přímo závisí na vašem úspěchu. Toto spojení jsme si zvolili jako základní strategii našeho projektu, protože jsme přesvědčeni, že s námi úspěšní budete!

Kdo stojí za projektem KRITICI?

WebDevelopers®

Provozovatel

Vývojáři sdružení pod značkou WebDevelopers® působí na trhu již 16 let. Specializují se na vývoj enterprise CMS, CRM and ECS. Za dobu svého působení se podíleli na celé řadě projektů pro nadnárodní firmy z žebříčku Fortune 1000.

WebDevelopers®
Daniel Ševčík
Holandská 4/49
101 00 Praha
IČ: 69617279
FO zapsaná dle §71 odst. 2 živnostenského zákona v ŽR Úřadu městské části Praha 10
Stránky
Spinning Guide®

Odborná pomoc

Zapsaný spolek SPINNING GUIDE.CZ je dobrovolné, nezávislé a nepolitické seskupení, které se zabývá zodpovědným hledáním objektivní pravdy, vyhledáváním analýz a důkladným prozkoumáváním informací pro rozhodce a rozhodčí řízení.

SPINNING GUIDE.CZ®, z.s.
Moskevská 25
101 00 Praha 10
IČ: 02621134
DIČ: CZ02621134
spisová značka L26643 vedená u MS v Praze
Stránky
Arbitrážní a smírčí společnost

Smírčí orgán platformy

Arbitrážní a smírčí společnost, s.r.o. působí v oblasti organizačního zajištění činnosti rozhodců při rozhodování majetkových sporů dle zák. č. 216/1994 Sb. o rozhodčím řízení a o výkonu rozhodčích nálezů. Jedná se o mimo soudní způsob řešení sporů nezávislými a nestrannými rozhodci, který bývá využíván jako náhrada civilního procesu při řešení majetkových sporů.

Arbitrážní a smírčí společnost, s.r.o.
Moskevská 369
101 00 Praha 10
Česká republika
IČO: 27641686
DIČ: CZ27641686
registrován u OR Městského soudu v Praze C/120947
Stránky
Aerospinning Master Franchising

Generální sponzor

Aerospinning Master Franchising, s.r.o. je tvůrce nové formy cvičení na spinningovém kole kombinující prvky kruhového fázového tréninku, spinningu/indoor cyclingu a fitness do unikátního dynamického tréninkového programu.

Aerospinning Master Franchising® s.r.o.
PRAHA
Česká republika
IČO: 27641686
DIČ: CZ27641686
Reg. OR Městský soud Praha, odd. C/120947
Stránky

Elektronické platby

Přední mezinárodní společnost založená roku 2007. Světový lídr poskytování služeb firmám v oblasti mobilních a internetových plateb. Do roku 2014 vlastněná společností eBay Inc., nyní dceřiná společnost PayPal Holdings, Inc.

Braintree, a division of PayPal, Inc.
247 Tottenham Court Road
Floor 1
Londýn
Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Telefon: +800 3005 4300
Stránky